VU Šiaulių akademijos botanikos sodas

VU Šiaulių akademijos botanikos sodas – reprezentacinė ir edukacinė tyrimų bazė – pradėta kurti dar 1961 m. Dabar – prestižinio pasaulio botanikos sodų tinklo ir Lietuvos botanikos sodų asociacijos narys. Bendras sodo plotas – 6,54 ha, jame auginama per 4000 įvairių rūšių ir veislių augalų. Sėklų mainai vykdomi su daugiau nei 250 pasaulio botanikos sodų. Botanikos sode augalai auginami atskiruose skyriuose pagal pasirinktą sisteminimo formą, yra augalų geografijos ir sistematikos, dendrologijos, gėlininkystės, kalninių augalų ir Lietuvos floros skyriai.

Šiaulių universiteto botanikos sodas

Šiaulių universiteto botanikos sodas ne tik kviečia į ekskursijas, bet siūlo ir edukacinius užsiėmimus, teminius seminarus, arbatų degustaciją, gali pasiūlyti ir aktyviai praleisti laisvalaikį: palaipioti laipiojimo siena, pažaisti lauko žaidimus.

Botanikos sodas ne tik kviečia į ekskursijas, bet siūlo ir edukacinius užsiėmimus, teminius seminarus, arbatų degustaciją, gali pasiūlyti ir aktyviai praleisti laisvalaikį: palaipioti laipiojimo siena, pažaisti lauko žaidimus. Botanikos sodas ne tik kviečia į ekskursijas, bet siūlo ir edukacinius užsiėmimus, teminius seminarus, arbatų degustaciją, gali pasiūlyti ir aktyviai praleisti laisvalaikį: palaipioti laipiojimo siena, pažaisti lauko žaidimus.

Kontaktai:

Paitaičių g. 4
LT-77175, Šiauliai
Tel. +370 659 93 748
El. paštas: subotanika@sa.vu.lt
https://www.sa.vu.lt/bs/

Šiaulių universiteto botanikos sodas

GPS: 55.93254, 23.28299
Žemėlapis:

Jums gali prireikti:
Kuprinė Pinguin Boulder 38

Rašyti atsiliepimą arba komentarą