2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014

 

„KELIAUTI GALI VISI!“

2-oji tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR 2014

 

Data: 2014 m. sausio 24 – 26 dienos

 

Darbo laikas: 

  • Sausio 24 d. – 10.00 : 18.00
  • Sausio 25 d. - 10.00 : 18.00
  • Sausio 26 d. - 10.00 : 17.00

 

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Tarptautinė turizmo, laisvalaikio ir sporto paroda ADVENTUR – spalvingas, ryškus ir nuotaikingas atostogų scenarijus. Tai trijų dienų renginys, kuriame visos kalbos “virs” apie keliones, naujus potyrius ir pažinimo džiaugsmus. Susiplanuokite savo atostogas čia. 

 

Parodos ADVENTUR 2014 akcentas – poilsis su šeima.

Šiandien kelionės į užsienį su kūdikiais ir mažais vaikais nieko nestebina. Tačiau jei atostogauti su mažyliu išsiruošiame pirmą kartą – kyla daugybė klausimų: į kokią šalį keliauti, kokius viešbučius pasirinkti, kokių papildomų atsargumo priemonių reikia imtis, norint užtikrinti sklandų ir malonų poilsį drauge su mažaisiais.

Ar įmanoma su mažyliais leistis į piligrimines keliones, aplankyti egzotinius kraštus, keliauti su dviračiais?  Mūsų tikslas – griauti nusistovėjusius šeimyninių atostogų stereotipus ir įrodyti, kad keliauti iš tiesų gali visi – net ir patys mažiausieji.

Parodos temos:

  • 5 salė – „Atrask pasaulį“ - poilsinės, pažintinės užsienio kelionės, individualus turizmas, dalykinės kelionės į užsienį
  • 3 salė – „Pažink Lietuvą“ - turizmo, poilsio ir laisvalaikio paslaugos Lietuvoje
  • 4 salė – „Poilsiauk aktyviai“ - laisvalaikio pramogų ir nuotykių parkai, aktyvaus laisvalaikio inventorius

 

ORGANIZATORIAI: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO; Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos; Lietuvos turizmo asociacija; Lietuvos Respubliko turizmo rūmai

Rašyti atsiliepimą arba komentarą