Energetinių labirintų parkas – lankytina vieta Plungės rajone

Energetinių labirintų ir geometrinių figūrų parkas įkurtas Jurgos ir Antano Jakimavičių sodyboje, Likšų kaime, Plungės rajone, Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje.

Energetinių labirintų parkas

Energetiniai labirintai – tai vieta, kur paliekamos problemos.
Kelionė labirintu – tai būvimo čia ir dabar akimirka, kai esi be jokios sumaišties, o ramybėje, kai esi be jokio diskomforto, o harmonijoje, kai esi be jokių apmąstymų, o tyloje.

Labirintai egzistavo jau prieš 4 000 metų ir yra rasti beveik visose pagrindinėse religijų tradicijose visame pasaulyje. Viduramžiais labirintai būdavo labai įvairūs. Seniausių šios epochos pavyzdžių galima rasti Europos bažnyčiose ir katedrose. Manoma, jei piligrimai negali nuvykti į Šventąją žemę, jie gali „keliauti“ keliais katedros labirintu. Tai tarsi šventos kelionės pakaitalas.

Energetinių labirintų parkas

Energiniai labirintai skirti ne klaidžioti, o medituoti, pasisemti jėgų, pasimelsti, apmąstyti, atrasti nusiraminimą, susigrąžinti vidinę pusiausvyrą, suvokti savo vidinį pasaulį. Šie labirintai turi tik vieną taką, kuriuo medituojantis žmogus gali nueiti iki jo centro ir sugrįžti atgal.
Parke išdėstyti penki labirintai, išpuošti dekoratyviniais augalais, apsodinti gėlėmis, kupolai, mandala, merkaba.  Ilgiausias  energinio labirinto takelis – 1,7 km ilgio. O norint pereiti visus penkis šiuo metu įrengtus labirintus – susidarytų puspenkto kilometro.

 Energetinių labirintų parkas Energetinių labirintų parkas Energetinių labirintų parkas

Būnant labirintų parke, iš rankų galima pamaitinti tvenkinyje gyvenančias žuveles, pariedenti kamuoliuką lauko labirinto žaidime, pavedžioti piršteliu pirštinius labirintus , sulošti lauko šachmatų partiją, pažaisti lauko domino, biliardą, lauko futbolą, tenisą, galima pasisupti įvairiomis supynėmis, palaipioti kupolu, pašokinėti ant batutų.

Energetinių labirintų parkas Energetinių labirintų parkas

Parke yra  krautuvėlė, kurioje galite įsigyti įvairių naudingų sakralinių suvenyrų, papuošalų ir saldumynų, o norėdami pailsėti, galite prisėsti šalia esančioje užkandinėje arba įeiti į rąstinį namą ir gardžiai pavalgyti, atsigerti labai skanios kavos, ypatingos labirintų arbatos ar kitų gėrimų

Čia atvykus, visada galėsite maloniai pabendrauti jums rūpimais klausimais.

Plačiau:
http://energlabirintai.lt
https://www.facebook.com/energlabirintai/
https://twitter.com/energlabirintai
https://www.instagram.com/energlabirintai/
https://www.pinterest.com/energlabirintai/

GPS: 56.05592, 21.9183
Žemėlapis:


Žiūrėti Turisto pasaulis didesniame žemėlapyje

Jums gali prireikti, gertuvės:
Plastikinė gertuvė su dėklu, OPERATION CAMO

Rašyti atsiliepimą arba komentarą