Stovyklavietė Siesartis

Stovyklavietė Siesartis

Stovyklavietė Siesartis

Siūlomos tiek atskiros aikštelės su pavėsinėmis, tiek ir vietos kemperiams. Visose poilsiavietėse yra laužavietės, mediniai stalai ir suolai, atvesta elektra. Beveik visose stovyklavietėse yra pavėsinės, o dvejose – namukai. Nesenai buvo įrengtos 8 vietos kemperiams.

Stovyklavietė Siesartis

Atsižvelgus į kai kurių prisiekusių gamtos mylėtojų pageidavimus galime aikšteles išnuomuoti visai vasarai.
Stovyklavietėje yra tinklinio ir krepšinio aikštelės.

Stovyklavietė Siesartis   Stovyklavietė Siesartis

Stovyklavietėje galima organizuoti ir rimtesnius rengimius. Čia buvo organizuotas festivalis „Supynės“, vyko rytų kultūros festivalis „Mandala“. Dažnos vaikų vasaros stovyklos, įmonių iškylos ir pan.

Stovyklavietė Siesartis

Apsistojus stovyklavietėje siūlome apžiūrėti apylinkes bei tolimesnius Molėtų rajono kampelius. Pėsčiomis galima pasiekti Mindūnuose esantį Žvejybos ir medžioklės muziejų (atstumas apie 1,5 km.), Labanoro regioninio parko apžvalgos bokštą (atstumas 2 km). Netoliese yra aptvaras su auginamais danieliais (atstumas apie 1 km). Automobiliu ar dviračiu galima pasiekti Molėtų observatoriją ir Etnokosmoligijos muziejų. Molėtų rajone yra galybė dviračių trasų ir vaizdingų pesčiųjų maršrutų.

Žvejų dėmesiui: Siesarties ežeras yra išnuomuotas. Leidimus mėgėjiškai žūklei galite įsigyti Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos Molėtų skyriuje arba tiesiai stovyklavietėje.

Kontaktas: (8-614) 55054
Kainos pateiktos stovyklavietės interneto svetainėje:  http://www.siesartis.lt/

Kaip rasti:
Stovyklavietė Siesartis

 Jums gali prireikti:
Ketaus katiliuko - keptuvės komplektas laužui 8 l

Rašyti atsiliepimą arba komentarą