Druskininkų kempingas

Druskininkų kempingas

200 vietų kempingas Druskininkų mieste, šalia Druskininkų Turizmo ir verslo informacijos centro. Teritorijoje yra 10 stacionarių kempingo namelių. Viename namelyje gali apsigyventi 2-6 asmenys. Kempingo nameliuose rasite: 2-3 kambarius, virtuvę su visa reikalinga buitine įranga bei virtuvės reikmenimis, patalynę, wc, dušai, tv.

Druskininkų kempingas Druskininkų kempingas

  kempingas druskininkų kempingas druskininkų

Kempingo teritorijoje rasite 40 specialiai suplanuotų ir pritaikytų aikštelių tiek palapinėms, tiek kemperiams pasistatyti. Kiekviena aikštelė turi įvadus prisijungti prie elektros ir vandens tinklų.
Teritorijoje taip pat yra bendra virtuvė su visa reikalinga buitine įranga maisto gaminimui. Taip pat dušai, wc , šalia registratūros veikia wi-fi ryšys.

Druskininkų kempingas Druskininkų kempingas

 kempingas druskininkų kempingas druskininkų

Aktyvaus sporto mėgėjai gali naudotis paplūdimio tinklinio ir teniso aikštelėmis. Specialioje grill-zonoje galima išsikepti sau patinkantį patiekalą ant žarijų ir mėgautis juo ir kempingą supančia gamta, vakarus leidžiant čia pat įrengtose lauko pavėsinėse. Kempinge mielai laukiami ir svečiai su keturkojais augintiniais.

Druskininkų kempingas Druskininkų kempingas

Druskininkų kempingas Druskininkų kempingas

Visai šalia Druskininkų kempingo rasite K. Dineikos sveikatingumo parką kuriame gausu pasivaikščiojimo takų, veikia pirtis su kaskadinėmis maudyklomis, aerojonoterapijos paviljonas, vaikų žaidimo aikštelė. Iki miesto centro 10 minučių pėsčiomis.

Druskininkų kempingas  kempingas druskininkų

Druskininkų kempingas Druskininkų kempingas 

Atvykus į Druskininkus iš Vilniaus ar Kauno A4 plentu ir įvažiavus į miestą (sekant kelio ženklus) šviesoforo sankryžoje prie degalinės “Circle K” sukti į kairę, privažiavus kitą šviesoforo sankryžą sukti į dešinę. Nuvažiavus apie 500 m nuoroda Druskininkų kempingas.

 

Adresas: Gardino g. 3A
Tel.: +370 313 60800
El.paštas: camping@druskininkai.lt
Svetainė: https://druskininkai.lt/apgyvendinimas/visos-apgyvendinimo-istaigos/druskininku-kempingas/

Sezonas: 05.01 Iki: 09.30

Darbo laikas: 9.00-21.00 val.

Kainos: Namelis: 32 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu) Kemperis/ namelis ant ratų: 19 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu)
Palapinė: 12 eur. (2 asmenims su kurorto mokesčiu)
Visas kempingo paslaugų kainynas: https://bit.ly/37m4Z7G

 Žemėlapis:


Žiūrėti Kempingai, poilsiavietes didesniame žemėlapyje

 

Jums gali prireikti:

 griliai

Rašyti atsiliepimą arba komentarą