Dviračių žygis už sveiką ir blaivią Lietuvą

Dviračių žygis už sveiką ir blaivią Lietuvą

 
Dviračių žygis už sveiką ir blaivią Lietuvą
 

Birželio 29 d. – Liepos 20 d.

Šią vasarą birželio 29 – liepos 14 dienomis organizuojamas 1500 kilometrų žygis dviračiais aplink Lietuvą. Žygio metu lankysime Lietuvos istorijai svarbias vietas, gamtos objektus, nacionalinius parkus, didžiuosius miestus, miestelius ir gyvenvietes. Aplankysime garsių Lietuvos blaivybės skleidėjų – Motiejaus Valančiaus, Maironio, Jono Basanavičiaus, Juozo – Tumo Vaižganto, Vydūno, Antano Baranausko gimtines ir jų garbei pastatytus paminklus. Minsime pedalus aplink Lietuvą budindami visuomenę ir skleisdami idėją, kurią skleidė mūsų šalies šviesuoliai – kad tik sveika ir blaivi Tauta gali išlikti stipri, gyva ir laisva per amžius. Žygis yra atviras visiems, tad jei turi dviratį ir noro, junkis kartu prie šio žygio visam atstumui arba bet kuriai atkarpai, pagal savo galimybes.

Kelionės maršrutas šiuo metu yra dar ne galutinis, jis kažkiek bus koreguojamas. Būtų labai šaunu, jeigu atsilieptų žmonės, galintys duoti naudingų patarimų, pakonsultuoti dėl maršruto, tinkamų kelių ir tt.

P.S. Visi norintieji dalyvauti žygyje, registruokitės rašydami laiškelį su savo vardu, pavarde, telefono numeriu ir kokioje atkarpoje norite prisijungti, elektroniniu paštu aurimsutkus@gmail.com

Kelionės maršrutas:
http://routebuilder.org/12ee

Dviračių žygis už blaivią Lietuvą

 
 

3 thoughts on “Dviračių žygis už sveiką ir blaivią Lietuvą

    1. Giedrius Post author

      Smagu, kad domitės. Kol kas tiksliai nežinome ar bus kitais metais organizuojamas toks žygis, kai tik gausime informaciją iš organizatorių apie tokį ar kitus panašius žygius, būtinai paskelbsime savo portale.

Rašyti atsiliepimą arba komentarą