Išleista knyga „Ypatinga Lietuva. Keliaujame po saugomas teritorijas“

Knyga "Ypatinga Lietuva. Keliaujame po saugomas teritorijas" Knyga „Ypatinga Lietuva. Keliaujame po saugomas teritorijas“ skirta keliautojams, besidomintiems gražiausiomis Lietuvos vietovėmis, kurios turi   saugomos teritorijos statusą: nacionaliniai ir regioniniai parkai, draustiniai ir rezervatai.

Knygoje pateikiamas 41 nuotaikingas maršrutas po saugomas teritorijas. Lietuvos žmonės kviečiami keliauti gamtos maršrutais: pėsčiųjų ir dviračių takais, upėmis ir ežerais, pasidairyti nuo kalvų ir apžvalgos bokštų, susipažinti su gamtos ir kultūros paveldo vertybėmis.

Leidinyje pristatomi 5 nacionaliniai ir 30 regioninių parkų, rezervatai ir draustiniai. 

Lankytojui siūlomi maršrutai po saugomas teritorijas, pažintinių takų schemos ir žemėlapiai, lankomų objektų aprašymai, išryškinami kiekvienos saugomos teritorijos ypatumai. 

Leidinį papuošė apie 500 aukštos kokybės spalvotų nuotraukų, kuriose – ypatingas Lietuvos kraštovaizdis, gamtos paminklai, retos gyvūnų ir augalų rūšys.

Knygą išleido Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM ir leidykla „Terra publika“. Naujos knygos pristatymas kovo 26 d. 16 val. Lietuvos nacionaliniame muziejuje.

Rašyti atsiliepimą arba komentarą