Kelionės į Islandiją – nepakartojama ir kvapą gniaužianti patirtis

Kelionės į Islandiją – nepakartojama ir kvapą gniaužianti patirtis

Jei bent kartą gyvenime buvote matę Islandijoje darytas nuotraukas ar filmuotą vaizdo medžiagą, neabejotinai visa tai jums atėmė žadą ir privertė nuoširdžiai aiktelėti iš nuostabos. Tai yra ypatingo grožio pasaulio kampelis, kuris turi unikalaus žavesio. Taigi, jei jūs jau seniai norėjote vykti į Islandiją, tačiau iki šiol jums niekaip nepavykdavo išsiruošti, atsiradus tokiai progai, turėtumėte labai atidžiai pasidomėti šia šalimi ir kelionės į Islandiją ypatumais.

Pigesnė kelionė į Islandiją

Nors šiandien keliauti galima kur kas pigiau nei anuomet, vis dėlto turite nepamiršti, kad Islandija iš tikrųjų yra labai brangi šalis – nepaisant to, kad kartais lėktuvų bilietus gali pavykti įsigyti ganėtinai žema kaina. Todėl jei jūsų būsimų atostogų metu yra numatyta kelionė į Islandiją, vertėtų pasidomėti, kokių priemonių galėtumėte imtis, kad jūsų kelionė būtų pigesnė.

Būtinai išsinuomokite nedidelį automobilį

Jei vykstate į Islandiją, neabejotinai esate numatę pažintinę kelionę. Tačiau skirtingai nei kai kuriose kitose šalyse, norint iš arčiau pažinti Islandiją ir savo akimis pamatyti daugybę nuostabaus ir kerinčio grožio vietų, tenka nukakti pakankamai ilgą kelią – ir ne todėl, kad atstumai žvelgiant į Islandijos žemėlapį būtų labai dideli. Taip yra dėl Islandijos kelių, kurie yra išsiraizgę ir vingiuoti. Todėl jei išsinuomosite nedidelį ir ekonomišką automobilį, keliauti į Islandiją jums turėtų būti gerokai patogiau ir paprasčiau. Keliai Islandijoje tiek vasarą, tiek ir žiemą yra pakankamai gerai prižiūrimi, todėl vargu ar jums teks susidurti su sunkumais kelyje.

Stenkitės nevalgyti restoranuose ar užkandinėse

Maistą Islandijoje turėtumėte gaminti patys. Žinoma, turbūt šiuo patarimu pasipiktinote, nes atostogauti jūs vykstate ne tam, kad savo poilsio metu gamintumėte maistą! Tačiau jei jūsų biudžetas yra pakankamai ribotas, valgymas restoranuose, kavinėse ir užkandinėse iš jūsų gali pareikalauti astronominių sumų – lyginant su kainomis Lietuvoje. Net ir užsisakant paprastą ir iš pažiūros „pigų“ maistą, tokį kaip mėsainis su skrudintomis bulvytėmis, jums gali tekti atseikėti ir 50 eurų, o už nedidelį dešrainį, kuris yra parduodamas degalinėje, galite pakloti ir gerokai daugiau nei 10 eurų. Turbūt sutiksite, kad tai nėra pigu, ar ne? Todėl jei norite sutaupyti, kur kas geriau pasinaudoti maisto prekių parduotuvėmis.

Islandiją aplankykite žiemą arba ne sezono metu

Jei domina kelionė į Islandiją, pasirinkite žiemą arba ne sezono metą. Klausite, kodėl? Tai sprendimas, kuris padės jums sutaupyti daugybę pinigų! Ir šiuo atveju kalbame apie tūkstančius eurų (ypač, jei esate numatę kelionę su visa savo šeima ir artimiausiais draugais). Todėl norint sutaupyti, apie kelionę į Islandiją vasaros metu reikėtų pamiršti.

Suprantama, kad patarimų pigesnei kelionei visuomet galima pateikti ir daugiau, todėl jei jūs su dideliu nekantrumu laukiate savo būsimos kelionės į Islandiją, pats metas į save „sugerti“ kuo daugiau patyrusių keliautojų pateikiamų patarimų.

Parengta Smartseo.lt

Rašyti atsiliepimą arba komentarą