TRUMPOS SAVAITGALIO KELIONĖS 2023-AISIAIS: KUR DAR NEBUVAI?

TRUMPOS SAVAITGALIO KELIONĖS 2023-AISIAIS: KUR DAR NEBUVAI?

Nori pabėgti savaitgaliui, bet nežinai, kuria kryptimi leistis į kelionę? Trumpų ir nebrangių išvykų mėgėjams bei jaučiantiems poreikį turiningai praleisti savaitgalį turime paruošę keletą įdomių savaitgalio kelionių idėjų 2023-iems metams. Nesvarbu, ieškote savaitgalio kelionės Lietuvoje ar svetur, dviems ar su draugų kompanija – šios kryptys yra universalios ir greitai pasiekiamos, tad planuotis išvyką bus vienas malonumas.

LIETUVOS KURORTAI, TIK KITAIP

Jei Palanga ir Klaipėda apkeliautos skersai išilgai, o poilsis Nidoje nevilioja dėl kainų, kviečiame aplankyti unikalias pamario krašto gyvenvietes. Pastarosios nenustekentos turizmo ir siūlo ne tik nuostabų poilsį pušynų supamoje teritorijoje, bet ir nepaprastai daug laisvalaikio pramogų. Aktyvaus poilsio ir šviežios žuvies mėgėjams čia – netoli nuo rojaus.

IŠ KAIMELIO Į TRAUKOS CENTRĄ: KINTAI

Šilutėje, Kuršių marių pašonėje išsidėstę Kintai yra miestelis, pastaruoju metu pritraukiantis daug vandens sporto aistruolių. Anksčiau pirkti/parduoti žuvies ir gyvulių į Kintus vykdavo gyventojai net iš pačios Kuršių Nerijos, o šiandien čia galima išbandyti burlenčių sportą, baidares, jėgos aitvarus. Patogus apgyvendinimas ir sportinių bei kultūrinių veiklų gausa čia pritraukia įvairaus amžiaus poilsiautojus. Daug susidomėjimo sulaukia Kintų vasaros festivalis, kurio metu ramybe dvelkiantį miestelį užpildo muzikos garsai.

Savaitgalio kelionės į Kintus metu tuo pačiu galite aplankyti aplinkinius krašto perliukus, tokius kaip Ventės ragas ir Mingės (Minijos) kaimelis, kuriame vienintelė gatvė yra upė.

DREVERNA – POILSIO IR PRAMOGŲ UOSTAS

Dar viena atgimusi žvejų gyvenvietė, lietuviško pajūrio kaimo autentiką apjungusi su kokybišku poilsiu, yra Dreverna. Ant Kuršių marių ir Drevernos upės kranto įkurta kempingo zona, iš kurios atsiveria vaizdas į Mirusias kopas bei ištisą Kuršių nerijos nacionalinį parką. Keliaujantys su kemperiais ar palapinėmis įsikurs vienoje iš aikštelių su prisijungimais prie vandentiekio ir elektros. Čia taip pat įprasta apsigyventi komfortiškuose mediniuose nameliuose, leisti laisvalaikį teniso kortuose.

Savaitgalio kelionė į Dreverną neįsivaizduojama be vandens pramogų, neseniai modernizuotame Drevernos mažųjų laivų uoste siūloma išsinuomoti vandens dviratį, baidares, irklentes ir netgi laivus! Norisi privačių saulės vonių ir maudynių? Ne problema – vasarą pėstiesiems iš vietinio Drevernos uosto galima nusikelti į Juodkrantę.