YKD Camping

YKD Kempingas „Žemė“ – tai jauki poilsiavietė pamiškėje, šalia Asvejos regioninio parko, 40 km nuo Vilniaus, kurioje laukiami visi, kas myli gamtą, vertina natūralų jos grožį, moka mėgautis tyla ir ramybe. Čia lengva atsipalaiduoti, susigrąžinti jėgas ir atgauti energiją. Laukiame drąsių keliautojų – porų, draugų būrių, šeimų, pavienių turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Atvažiuokite su kemperiu arba su palapine ir mėgaukitės gamta: pasideginkite, pasimaudykite tvenkinyje, pasivaikščiokite po mišką.  

YKD Camping YKD Camping
Aplinka
Sidabrių kaimas, šalia kurio įsikūrė YKD kempingas „Žemė“, ribojasi su Asvejos Regioniniu Parku, vienu gražiausių ir didžiausių gamtos draustiniu Lietuvoje. O parko širdyje guli magiškas ežeras Asveja, ilgiausias ir giliausias Lietuvoje. 200 metrų nuo kempingo prasideda regioninio parko miškas su šimtais takelių. Iki artimiausio Asvejos kranto – apie 1.5 kilometro. Iki Dubingių miestelio – 5 kilometrai. Iki Moletų plento – 5 kilometrai. Naujas asfaltuotas kelias 2812 atveda iki pat kempingo.
Teritorija
Jauki, nuolat prižiūrima, aptverta teritorija, kurioje yra vėsių ir saulėtų pievų ir laukų, patogių vietų kemperiams ir palapinėms su laužavietėmis ir hamakais tarp medžių po atviru dangumi su puikiu vaizdu į Asvejos regioninio parko gamtą.

YKD Camping YKD Camping
Tvenkinys
Natūralus 17 arų ploto ir 6 metrų gylio tvenkinys su prieplauka, paplūdimiu, žemais ir aukštesniais krantais, vandens fauna ir flora.
Administracija
Kempingą administruoja sodybos, esančios toje pačioje teritorijoje, šeimininkai, kurie pasirūpins kiekvienu svečiu, suteiks visą reikalingą informaciją apie kempingą, apie visas standartines ir papildomas paslaugas, papasakos apie aplinką ir gerą laiko praleidimą po atviru dangumi.
Patogumai
Vasaros terasa su sėdmaišiais, automobilių stovėjimo aikštelė, prieplauka su hamaku, vasarinis dušas, praustuvas, tualetas, laužavietės su suoliukais, šašlykinės, stalai su suolais, badmintono ir tinklinio žaidimų aikštelės. 

Kaip rasti:
https://www.google.com/maps/place/YKD+Camping/@55.0293369,25.4049502,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x46dd79cf5f13c93b:0x8fa12d55eb1ed8d1!8m2!3d55.0293369!4d25.4071389?hl=ru-LT

Kontaktai:
Sidabrių kaimas 2A, Vilniaus rajonas, Lietuva
Tel: +37064615013
www.ykdcamping.com
info@ykd.lt
https://www.instagram.com/ykd_camping/
https://www.facebook.com/YKDCamping/

 Žemėlapis:
YKD camping

 

Jums gali prireikti:
Termosai

Rašyti atsiliepimą arba komentarą