Labirintų parkas Anykščiuose – lankytina vieta

Labirintų parkas Anykščiuose

Anykščiuose pradėjo veikti karklų labirintų parkas. Jis yra šalia kelio į Kurklius, prie Šlavėnų. Toks parkas yra vienintelis tiek Lietuvoje, tiek ir Baltijos šalyse.

Labirintų parkas Anykščiuose Labirintų parkas Anykščiuose

Labirintų Parką sudaro trys skirtingi karklų labirintai: didysis labirintas – kuriame tikslas nepasiklysti ir pereiti labirintą,  apvalusis labirintas – kuriame reikia surasti labirinto centrą bei rasti išėjimą,  lenktynių labirintas – šiame labirinte galima rengti varžybas, rungtis, kas greičiau įveiks labirintą. Jau „auga“ ir ketvirtasis – kukurūzų labirintas, kuris galės būti atidarytas rugpjūčio mėn. ir veikti apie du mėnesius.

Labirintų parkas Anykščiuose

Karklų labirintų parkas užima hektarą. Pramogautojai jame turi veiklos bent porai valandų. Parko lankytojams siūlomos papildomos pramogos – medyje įrengta apžvalgos aikštelė, pastatytas batutas, iškastas tvenkinys, po kurį galima ridinėtis įlindus į kamuolius, piknikų zonoje galima patiems keptis dešreles. Šaudykloje – išmėginti akies taiklumą šaudant lankais arba dažasvydžio šautuvais. Montuojamas „smetoninis“ stendas, kuris suteiks galimybę nusifotografuoti savo galvą „primontavus“ ant svetimo kūno atvaizdo.

 skaityti daugiau http://www.labirintu-parkas.lt/


Žiūrėti Turisto pasaulis didesniame žemėlapyje

Rekomenduojame:
Izoterminė dėžė Campingaz Icetime 26L

3 thoughts on “Labirintų parkas Anykščiuose – lankytina vieta

 1. Beata

  Visiškai nepatiko. Kainos ir kokybės santykis tolokai atitrūkę. Mes esame 5 žmonės, 2 suaugę+3 vaikai, sumokėjome 17 EU, tik nelabai supratau už ką suaugusieji moka už orą ir žemę? Žodžiu trys primityvus labirintai kuriuos nesunkiai per 40 min mūsų vaikai įveikė, o mes pasivaikščiojome. Batutas pats elementariausias, kurį turi turbūt kas antra nuosavus namus turinti šeima ir suoliukai su stalais keletas, tik vienas užuovejoje. Vaikų žaidimo aikštelė, net juokas suėmė, darželiuose tikrai geresnė ir įdomesnė. Nėra normalios net stovėjimo aikštelės. Niekada daugiau čia negrįščiau ir niekam nerekomenduočiau. Na nebent Jūs gyvenate butuke, neturite kiemo, neturite kur šašlų išsikepti ir atvyksite čia visai dienai ant pievutės pagulėt, kol vaikai laktsys. Maniškiams jau po valandos nusibodo…. Nieko ten nėra, primityvus šautuvai, kurį rasite bet kurioje miesto šventėje, vienas vandens kamuolys, apie kurį irgi dauguma vaikų girdėję ir išbandę ir tai žinoma už papildomus mokesčius. O vat suaugusiems nieko, apart suoliukų ir staliuką, galit paiškylauti, bet jau tada vietoj to kad mokėti už tą žemelę, rinkčiausi polsį nemokamą prie ežero, arba dar tiek pat pridėjus pinigėlių išsinuomočiau parai namuką šalia ežero….Čia gerai jei neturite kur vęsti gimtadienio vaikui, aišku jei su oru pasiseks, tada palakstyti daug vaikams gal ir smagu, ant pievutės ko nors užkandus. O šiaip niekam nerekomenduoju, geriau tiesiu taikymu į arklio muziejų, ten daug įdomiau, vaikų žaidimo aikštelės nemokamos, yra kur užkąsti, įdomu tiek mažam, tiek dideliam, bilietai į patį muziejų nebragūs, mes už šeimyninį tik 7 EU tesumokėjom, ir gavom daug gerų emocijų ir pozityvumo

  1. labirintas

   Ačiū tiek už neigiamus tiek už teigiamus atsiliepimus. Labirintų parkas veikia tik ketvirtas mėnesis, tad tobulėti tikrai yra kur. Kalbant apie labirintų primityvumą, tai jei mes juos padarytumėme sunkesnius, butų vėl blogai, nes klaidžiotumėte virš valandos, privargtumėte ir pyktumėt, kad per sunkūs. Visgi nuėjote ir taip apie 5 km, o tai yra nemažai :)
   Dėl kainų lyginimo: galima važiuoti kartingais už 5 min – sumokėti 5 eur… O lyginant panašaus tipo pramogas: Kukurūzų labirinto trakų raj. kainos tokios pačios (už vieną labirintą ir paprastesnę infrastruktūrą).
   Taip, vaikiška žaidimo aikštelė šiuo metu nėra didelė, bet galime pasidžiaugti, kad greitu laiku gerokai padidės.
   Batutas elementarus, tik 4,5 metro skersmens. Džiugu, kad tokius turi kas antra šeima. Taip pat džiugu, kad juo džiaugiasi vaikai, kurie jo neturi. Stovėjimo aikštelė nėra didelė, bet nelabai yra galimybės jos plėsti (techninės kliūtys).
   Dėl kitu pramogų, žinoma jūs rasite miesto šventėse ar kituose parkuose, mes naujo nelabai ką išrasime. Tik, kad lankas, arbaletas, dažasvydžio šautuvas pirkti iš oficialių atstovų, geros kokybės. Šaudyti tikrai gera ir malonu, nes įranga yra kokybiška.
   Visgi ačiū ir už teigiamą pastebėjimą, kad butų įdomų vaikams švęsti gimtadienius.
   Ačiū už pastabas, jos padeda mums tobulėti.

 2. Giedrius Post author

  Labai smagi vieta pasibūti su šeima ir pabėgti nuo miesto šurmulio. Kad tik daugiau tokių vietų atsirastų Lietuvoje. O tobulėjimui ribų nėra… Linkiu visokeriopos sėkmės.

Rašyti atsiliepimą arba komentarą