Toks Kitoks miestelis Anykščiuose – lankytina vieta Anykščiuose

Toks Kitoks miestelis Anykščiuose. Apverstas namas.

 Apverstas namas

Ar jau lankėtės iki šiol analogų Lietuvoje neturinčiame Tokiame Kitokiame miestelyje, kuris yra įsikūręs šalia Labirintų pramogų parko, netoli Anykščių? Jame taip kitaip pastatyti stovi trys skirtingi namai, į kuriuos ne tik įdomu pažiūrėti, bet ir užsukus pasijusite taip kitaip. Miestelyje stovi atsinaujinęs apverstas namas, kuriame įmanoma vaikščioti tik lubomis. Tikrai taip – vaikštoma TIK lubomis.

Apverstas namas

Šalia apversto namo stūkso pasviręs namas, kuriame iš vidaus lyg ir viskas įprasta, tačiau kažkas taip kitaip.

Apverstas namas Apverstas namas

O iš išorės tai įspūdingas statinys prie kurio stovėdamas kiekvienas lankytojas gali pasijusti pačiu stipriausiu  žmogumi žemėje! Intriguoja, tiesa?

Apverstas namas

Trečiasis – pats mažiausias miestelio namas, patvirtina lietuvių liaudies pasakymą ,,Svarbu ne ūgis, o smūgis!”. Tai 360 laipsnių apsisukantis namas, paliekantis didžiausius įspūdžius. Jame  užplūs daugybė įvairių emocijų ir iš nuostabos užgniaušite kvapą!

Apverstas namas

Tiems kam Tokiame kitokiame miestelyje iliuzijų bus maža – šalia miestelio Jūsų laukia net du skirtingi virtualios realybės atrakcionai ir 7 D kinas. 

Apverstas namas

Jūsų patogumui taip pat veikia greito maisto užkandinė. O tiems, kam svarbu sočiai ir skaniai pavalgyti šviežio maisto, Jūsų laukia šalia įsikūrusio Labirintų parko savitarnos kavinė, kurios meniu nudžiugins tiek didelių tiek mažų lankytojų pilvukus.

Toks kitoks miestelis, – Skapiškių k. 5A, Anykščių r.
Tel. +370 633 12221
www.tokskitoksmiestelis.lt

GPS:   55.48085, 25.08049
Žemėlapis:
 
 

Jums gali prireikti:
Termosai 02

 

Rašyti atsiliepimą arba komentarą