Dinozaurų parkas – lankytina vieta Klaipėdoje

Dinozaurų parkas  įsikūręs šalia „Radailių dvaro“ ant didelio tvenkinio kranto, 7 km nuo Klaipėdos. Tai unikalus, kelių hektarų vienintelis Baltijos šalyse dinozaurų parkas, su judančiais, šnypščiančiais, bei riaumojančiais dinozaurais. Dinozaurų parke yra keturiasdešimt natūralaus dydžio dinozaurų muliažų. Didžiausias parke eksponuojamas dinozauras – net 12 metrų aukščio ir 20 metrų ilgio.

Dinozaurų parkas Dinozaurų parkas

Dinozaurų parkas Dinozaurų parkas

 

Parke vyksta unikali archeologinė edukacinė pramoginė programa vaikams, moksleiviams,  „Atrask Dinozaurą“.

Renginio metu, kiekvienas dalyvis pasijus išvykęs į prieš milijonus metų išnykusių dinozaurų paiešką. Kiekvienam dalyviui duodama gipso molio plokštė, bei įrankiai – kaltukas, graibštukas ir teptukas. Jų pagalba vaikai skaptuoja dinozauro paveikslą arba ieško išsibarsčiusių dinozaurų detalių. Iš detalių vaikai surenka dinozaurus ir vežasi juos namo. Tai suvenyras – prisiminimas apie Dinozaurus.

Dinozaurų parkas Dinozaurų parkas

Dinozaurų parkas Dinozaurų parkas

Naują sezoną DINO PARKAS pasitinka su geromis naujienomis.
Kiekvienas apsilankęs parke galės pasimėgauti visomis pramogomis, kurias čia rasite, nes jos yra įskaičiuotos į bilieto kainą.
Parke atsirado ir naujų pramogų. Didžioji šio sezono naujiena – klaidusis veidrodžių labirintas. Tik įžengus pro labirinto vartus atgal kelio nebebus, lankytojai pasijus lyg pakliuvę į pilną nuotykių vaikystės pasaką. Įdomiausia tai, jog veidrodžių labirinte pasijunti esantis didžiulėje erdvėje, o tik išėjęs iš labirinto ir pamatęs pastato dydį supranti, kad buvai paklaidintas visai nedidelėje erdvėje. Labirintai nuo seno traukė žmones išbandyti savo orientaciją aplinkoje, taigi tai bus dar vienas traukos objektas atvykti aplankyti ne tik dinozaurų, bet ir išmėginti save tiek mažiem tiek dideliem…
Gimtadienis Dino parke:
Dino parkas siūlo daugybę įvairių programų skirtingoms vaikų amžiaus grupėms. Nepakartojami įspūdžiai laukia Jūsų!

Žiemos sezonu parkas dirba tik šeštadienį ir sekmadienį.

Plačiau: http://www.dinoparkas.lt/

Dinozaurų parkas Dinozaurų parkas


Žiūrėti Turisto pasaulis didesniame žemėlapyje

Jums gali prireikti:
Izoterminis krepšys Campingaz MiniMaxi 29L

Rašyti atsiliepimą arba komentarą